MUSTAFA ÖZTÜRK

Sorularınız İçin

ÜSEM-2014- 2015 EĞİTİMLERİ

e-Posta Yazdır PDF
AddThis Social Bookmark Button

Değerli dostlarım;

 

Üsem müdürlüğünde bir yılı geride bıraktık. Üsküdar üniversitesi Sürekli Eğitim ve uygulama merkezi müdür olarak Mayıs 2015 de göreve başlamıştım. O günden bu yana, Engelli bakım ve Rehabilitasyon bölümünde ders hocalığının yanı sıra, bir çok sertifikalı eğitim programlarında da ders verdim. Buna ilave olarak, seminer, konferans ve sempozyumlar düzenleyerek, engelli bilincine katkıda bulundum.

İşte o çalışmalarımızdan bazıları;

ÜSEM-2014- 2015

 

Üsküdar üniversitesi, Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi olarak, 2014-2015 tarihleri arasında kurum ve kuruluşlara,  bireysel müracaat eden kişilere sertifikalı eğitimler verdik. Sempozyum, seminer ve konferanslar düzenledik.

TBMM PERSONELİ- İÇİN;-Kurum Kültürü Ve İletişim; Protokol Eğitimi, Diksiyon ve Güzel Konuşma, Kurumsal İmaj ve Kurum Kültürü, İletişim, Beden Dili ve Kendini Tanıma, Görgü Kuralları, Öfke Yönetimi

BAŞBAKANLIK KORUMA DAİRE BAŞKANLIĞI, BAŞBAKAN KORUMALARINA;Kurum Kültürü Ve İletişim; Protokol Eğitimi, Diksiyon ve Güzel Konuşma, Kurumsal İmaj ve Kurum Kültürü, İletişim, Beden Dili ve Kendini Tanıma, Görgü Kuralları, Öfke Yönetimi

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ;Sakarya Büyük Şehir Belediyesi,  İdari Yönetici Ve Destek Personeline, İş Güvenliği ve Sağlığı, Kurum Kültürü Ve İletişim; Protokol Eğitimi, Diksiyon ve Güzel Konuşma, Kurumsal İmaj ve Kurum Kültürü, İletişim, Beden Dili ve Kendini Tanıma, Görgü Kuralları, Temel İlk Yardım, stres ve Öfke Yönetimi  eğitimleri verildi.

TÜRKİYE OMURİLİK FELÇLİLER DERNEĞİ (OFD) ÜYELERİNE;Engelli Ailelerinin yaşadığı iletişim sorunları, İletişim, Beden Dili ve Kendini Tanıma konulu eğitimler verildi.

ERZURUM PALANDÖKEN MÜFTÜLÜĞÜNE; Palandöken müftülüğüne bağlı , imam ve vaizlere,(250 kişi) Kurum kültürü( iletişim, beden dili, Protokol ve nezaket kuralları) Stres Ve Öfke Yönetimi( Stres Duygusunu Tanımak, Stres Nedenlerini Anlayabilmek, Stres Yaşatan Düşüncelerin Farkına Varmak, Stres sonucunda ortaya çıkan davranışlar üzerinde kontrol kazanmak),  Medya Önü İletişim  ve Liderlik eğitimler verildi.

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE;  Kayseri Büyükşehir Belediyesinin, Yönetici Ve idari Destek Personeline,  “Türkiye’de Engelli gerçeği “ konulu konferans. Engelli Ailelerinin yaşadığı davranış problemleri konulu sunumlar yapıldı.

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR  BELEDİYESİNE; Kahramanmaraş  ve Elbistan belediyesinin, Yönetici Ve idari Destek Personeline, “Türkiye’de Engelli gerçeği “ konulu konferans. Engelli Ailelerinin yaşadığı davranış problemleri konulu sunumlar yapıldı.

CAPA MEDİKAL  ŞİRKETİNE;medikal alanında hem üretim hem pazarlama ve taşımacılık yapan Capa medikal şirketinin çalışanlarına, Stres Ve Öfke Yönetimi (Stres Duygusunu Tanımak, Stres Nedenlerini Anlayabilmek, Stres Yaşatan Düşüncelerin Farkına Varmak, Stres sonucunda ortaya çıkan davranışlar üzerinde kontrol kazanmak) eğitimi verildi.

SÜRAT KARGO, BASIM VE DAĞITIM ŞİRKETİNE;Medya önü iletişim, liderlik,  Stres Ve Öfke Yönetimi ( Stres Duygusunu Tanımak, Stres Nedenlerini Anlayabilmek, Stres Yaşatan Düşüncelerin Farkına Varmak, Stres sonucunda ortaya çıkan davranışlar üzerinde kontrol kazanmak.) , Kurum Kültürü Ve İletişim( Protokol Eğitimi, Diksiyon ve Güzel Konuşma, Kurumsal İmaj ve Kurum Kültürü, İletişim, Beden Dili ve Kendini Tanıma, Görgü Kuralları) eğitimleri verildi.

KAYNAK HOLDİNGE:Medya Önü İletişim, LİDERLİK, Stres Ve Öfke Yönetimi (Stres Duygusunu Tanımak, Stres Nedenlerini Anlayabilmek, Stres Yaşatan Düşüncelerin Farkına Varmak, Stres sonucunda ortaya çıkan davranışlar üzerinde kontrol kazanmak.Kurum Kültürü Ve İletişim ( Protokol Eğitimi, Diksiyon ve Güzel Konuşma, Kurumsal İmaj ve Kurum Kültürü, İletişim, Beden Dili ve Kendini Tanıma, Görgü Kuralları)

ÜSEM EĞİTİM SALONLARINDA VERİLEN EĞİTİMLERİMİZ;

 

 “LİDERLİK  VE  ETKİN YÖNETİCİLİK”  sertifikalı  eğitim  programımız gerçekleşti.

GİRİŞİM VARLIK YÖNETİMİ A.Ş.’NE; Özyeğin şirketler grubuna ait, GİRİŞİM VARLIK şirketinin personeline, “İŞRET DİLİ EĞİTİMİ” verildi.

KOCAELİ KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİNE;Kocaeli Kamu hastaneleri personeli  personeline (doktor, anestezi uzmanı, hemşire ve sağlık memuru 200 kişiye ) Kurum Kültürü ve Kişisel Gelişim ( Protokol Eğitimi, Diksiyon ve Güzel Konuşma, Kurumsal İmaj ve Kurum Kültürü, İletişim, Beden Dili ve Kendini Tanıma, Görgü Kuralları) Meslek etiği, Stres ve Öfke Yönetimi eğitimleri verildi.

İSTANBUL KARTAL İLÇE MÜFTÜLÜGÜNE;Kartal Müftülüğüne bağlı imam ve vaizlere (250 kişi) stres ve öfke yönetimi, Kurum Kültürü ve Kişisel Gelişim( Protokol Eğitimi, Diksiyon ve Güzel Konuşma, Kurumsal İmaj ve Kurum Kültürü, İletişim, Beden Dili ve Kendini Tanıma, Görgü Kuralları) Meslek etiği, Stres ve Öfke Yönetimi eğitimleri verildi.

ÜSEM EĞİTİM SALONLARINDA VERİLEN EĞİTİMLERİMİZ;

 

 • “LİDERLİK  VE  ETKİN YÖNETİCİLİK”

 • “AİLE DANIŞMANLIĞI SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI”
 • “İŞARET DİLİ EĞİTİMİ”
 • “ÖĞRENCİ – AİLE EĞİTİM KOÇLUĞU”
 • “WİSC-R ZEKA TESTİ EĞİTİMİ”
 • “TIBBİ HİPNOZ”
 • “TIBBİ SEKRETERLİK”
 • “KUPA TERAPİSİ (HACAMAT)”
 • “TASAVVUFA GİRİŞ”
 • “SİYASET OKULU”
 • “DİKSİYON-FONETİK,ETKİLİ KONUŞMA TEKNİKLERİ EĞİTİM PROGRAMI”
 • “DGS (DİKEY GEÇİŞ SINAVI) EĞİTİM PROGRAMI”
 • “PATLAMADAN KORUNMA DÖKÜMANI HAZIRLAMA SERTİFİKA EĞİTİMİ”
 • “VAKA ANALİZ ZİRVELERİ- III”
 • “ÜSEM – İŞKUR İŞBİRLİĞİ İLE SUNDUĞUMUZ “KARİYER PLANLAMASI” PANELİ”
 • "ENGELLİ AİLELERİNİN KARŞILAŞTIĞI SORUNLAR /İLETİŞİM SORUNLARI”
 •  

SİTE İÇİ ARAMA..