MUSTAFA ÖZTÜRK

Sorularınız İçin

KOTSİAD'da Sertifika Programı

e-Posta Yazdır PDF
AddThis Social Bookmark Button

Üsküdar Üniversitesi Öğretim Görevlisi  Mustafa Öztürk tarafından 10 hafta 30 saatlik "Etkili Konuşma Ve Kişisel Gelişim" eğitim programının ardından törenle katılımcılara yönelik sertifika töreni düzenlendi. Törene; KOTSİAD Derneği Danışma Kurulu Üyeleri Kocaeli milletvekili  Zeki Aygün ve  Cemil Yaman, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı  Faruk Denli, Körfez Ticaret Odası Başkanı  Mustafa Efe, Kent Konseyi Genel Sekreteri  Gültekin Görüm, İş Adamları  Ali Çakır,  Tekin Durmuş,  Ali Osman Bayrak ve derneğin yöneticileri katıldı. Programın sunuculuğunu yapan KOTSİAD DerneğiBaşkan Yardımcısı Alican Kazgan, Hazırlanan tören programında KOTSİAD Derneğinin çalışmalarını anlattı.

Programın açılış konuşmasını yapan KOTSİAD derneği Başkanı Mehmet Allak yaptığı konuşmada, Öğr. Gör. Mustafa Öztürk'e teşekkür ederek tamamlanan eğitim programına ''Konuşma yalnızca düz bir iletişim aracı değildir. Konuşma, insanın aklını kullanma sanatıdır. Güzel konuşma, öfkeyi kontrol edip hoşgörü ve anlayışı sağlayıp günlük hayatımıza renk katmaktadır. Güzel konuşma iş hayatımızda ve iş görüşmelerinde kolaylık sağlamaktadır. Güzel konuşmak sui zan değil hüi zandır yine iyi bir konuşma için önce dinlemeyi öğrenmek ve aynı zamanda bol bol kitap okumak gerekir.'' dedi.

Katkılarından dolayı Kent Konseyi Genel Sekreteri ve KOTSİAD Derneği danışma kurulu üyesi Gültekin Görüm'e dederneğe yapmış olduğu katkılarından dolayı teşekkür etti. Program Kocaeli milletvekillerinin yaptığı konuşmalar ve diğer katılımcıların konuşmalarının ardından Gültekin Görüm ve  "Etkili Konuşma ve Kişisel Gelişim"Eğitim programını veren Öğr. Gör. Mustafa Öztürk'e plaket takdim edildi ve programa katılan kursiyerlere sertifikaları törenle verildi.

SİTE İÇİ ARAMA..